Stylizacja rzęs

Kto powiedział, że przedłużane rzęsy muszą wyglądać sztucznie? My zaprzeczamy i łamiemy te stereotypy.

Dysponujemy wszystkimi możliwymi rodzajami rzęs, skrętami, długościami a nawet kolorami, by móc wyczarować na Twoich powiekach wymarzone, zalotne spojrzenie. Metodę aplikacji dobierzemy odpowiednio do kondycji rzęs naturalnych, a ostateczny efekt dostosujemy do Twoich preferencji.

Zapomnij o codziennym, czasochłonnym tuszowaniu rzęs, o rozmazanym make-upie oraz o dziesiątkach wacików spożytkowanych podczas wieczornego demakijażu. Postaw na wygodę. Spróbuj tego zabiegu raz, a zakochasz się na zawsze…

Metoda Classic 1:1 – to od niej wszystko się zaczęło. Jest podstawową metodą przedłużania rzęs, co nie znaczy najpopularniejszą. Ze względu na mało wyrazisty efekt oraz brak możliwości zagęszczenia rzęs, Klientki chętniej wybierają metody objętościowe. 

Metoda Light Volume 2-3d, to efekt delikatnej, puszystej objętości. Jest  odpowiednia dla Pań ceniących sobie naturalny wygląd.

Metoda Russian Volume 4-6d przeznaczona jest dla Klientek, które lubią efekt mocno wytuszowanych rzęs oraz wyraźnie podkreślonego spojrzenia. 

Metoda Hyper Volume to tak zwany efekt sztucznych rzęs. Takie aplikacje  skierowane są do miłośniczek spektakularnych, gęstych wachlarzy

Skorzystaj z usług
profesjonalistów

Design Of Beauty to nowoczesny, klimatyczny gabinet, oferujący usługi na najwyższym poziomie. To miejsce, gdzie bezkompromisowo stawiamy na profesjonalizm, higienę i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Cechuje nas niezaspokojona chęć podnoszenia kwalifikacji, dlatego nie stoimy w miejscu, często uczestniczymy w szkoleniach i rozwijamy się, by móc w pełni zaspokoić Twoje potrzeby.