Manicure i Pedicure

Zadbane dłonie i stopy to bez wątpienia  wizytówka każdej z kobiet, ostatnio coraz częściej także i panów.

Starannie opiłowane  paznokcie oraz usunięte skórki to wstęp do perfekcyjnego manicure i pedicure. Dalej ogranicza Nas już tylko wyobraźnia… 

Manicure japoński – idealny dla fanek naturalności, ponieważ wyklucza jakiekolwiek malowanie czy zdobienie paznokci. Często wybierany jest również przez Panów. Dzięki witaminowym pastom wcieranym w naturalną płytkę podczas zabiegu, jest najbardziej odżywczą forma manicure jaką do tej pory wymyślono. Efekt to wypolerowane, zdrowe, błyszczące paznokcie. 

Regeneracja IBX – to innowacyjny system odbudowy paznokci zniszczonych. Nasze paznokcie codziennie narażone są na urazy mechaniczne, szkodliwie działanie  substancji chemicznych. Zniszczone paznokcie mogą być efektem nieudanych stylizacji jak również braku witamin i mikroelementów w Naszym organizmie. Niezależnie od tego na jaki sposób stylizacji się zdecydujemy, przed  przystąpieniem do niej warto pomyśleć o wzmocnieniu i odbudowie naturalnej płytki. Oleje roślinne zawarte w preparatach IBX wnikają do wewnątrz paznokcia, regenerując go od środka. Powierzchniah paznokcia staje się gładka. Preparat niweluje przebarwienia płytki oraz  tworzy trwałą bazę dla dalszej stylizacji. 

Manicure z malowaniem lakierem klasycznym. Mimo czasochłonnego suszenia lakieru, metoda ta do dziś znajduje swoje zwolenniczki. 

Manicure hybrydowych, jest zdecydowanie najczęściej wybieraną formą stylizacji paznokci. Prawidłowo wykonany zabieg pozwoli Ci cieszyć się efektem nieskazitelnego manicure aż do 3 tygodni.

Manicure żelowy przeznaczony jest dla Klientek, które borykają się z problemem miękkich, łamliwych paznokci. Zabieg można wykonać na dwa sposoby. Pierwsza opcja to wzmocnienie naturalnej płytki witaminowym żelem. Drugi sposób to bezinwazyjne przedłużenie naturalnych paznokci przy pomocy trwałego, odpornego na uszkodzenia żelu uv. Podczas kolejnych wizyt, uzupełnia się ubytki żelu czyli tzw. „odrosty”. 

Taką stylizację można dodatkowo wykończyć kolorowym lakierem hybrydowym. 

Pedicure Spa, to kompleksowy zabieg dla stóp. Obejmuje staranne usunięcie zrogowaciałego naskórka ze stóp, wykonanie peelingu, opracowanie paznokci, nałożenie lakieru klasycznego lub hybrydowego, aplikację nawilżającego kremu do stóp z mocznikiem. 

Pedicure Express – to skrócona wersja pedicure, skupiająca się na obróbce paznokci stóp, bez obróbki śródstopia. Zabieg zakończony jest aplikacją nawilżającego kremu do stóp z mocznikiem.

Skorzystaj z usług
profesjonalistów

Design Of Beauty to nowoczesny, klimatyczny gabinet, oferujący usługi na najwyższym poziomie. To miejsce, gdzie bezkompromisowo stawiamy na profesjonalizm, higienę i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Cechuje nas niezaspokojona chęć podnoszenia kwalifikacji, dlatego nie stoimy w miejscu, często uczestniczymy w szkoleniach i rozwijamy się, by móc w pełni zaspokoić Twoje potrzeby.