Makijaż permanentny i tatuaż

Inaczej mikropigmentacja skóry, to zabieg polegający na wprowadzeniu barwnika pod skórę. Jego celem jest podkreślenie naturalnej urody Klientki w taki sposób, by czuła się piękna o każdej porze dnia i nocy, bez konieczności wykonywania czasochłonnego, codziennego make-up-u.

Pozwala nam kobietom zaoszczędzić cenne minuty spędzone przed lustrem. Niewątpliwą zaletą takiego makijażu jest jego trwałość- nie rozmaże się ani w momentach wysiłku fizycznego, chwilach wzruszenia (makijaż oka) ani podczas jedzenia czy picia (makijaż ust). 

PMU (Permanent make up) czyli makijaz permanentny jest więc świetnym rozwiązaniem dla każdej kobiety bo która z nas nie chciałaby wyglądać piękniej? 

Makijaż permanentny brwi metodą powder ombre, czyli nienagannie zaznaczone łuki brwiowe. W zależności od wybranego sposobu pigmentacji efekt może być bardzo naturalny- pudrowy, lub nieco bardziej wyrazisty, jak w przypadku instabrows. Mikropigmentacja pozwala również zatuszować wszelkie defekty urody jak np ubytki włosków na łukach brwiowych lub drobna asymetria. 

Mikropigmentacja ust czyli efekt szminki 24h na dobę. Zabieg ma na celu nadanie odcienia dla ust- od naturalnego nude, po meksykańską czerwień. Pozwala również uzupełnić braki w czerwieni wargowej oraz zaznaczyć kontur. 

Mikropigmentacja powiek czyli tak zwana kreska permanentna. Istnieje możliwość wykonania zarówno kreski górnej jak i dolnej. Możemy uzyskać efekt począwszy od naturalnego zagęszczenia linii rzęs aż po spektakularny efekt linera. 

Preparaty miejscowo znieczulające gwarantują Klientce komfort podczas wykonywania zabiegów.

Jeśli jednak nie znalazłaś/łeś się w grupie szczęśliwców, którzy trafili pod igłę profesjonalisty, nic straconego. W naszej ofercie znajdziesz usługę laserowego usuwania makijażu permanentnego jak i tradycyjnego tatuażu. Ilość sesji uzależniona jest od wielu czynników, m.in. od zastosowanych pigmentów oraz głębokości ich podania.

Skorzystaj z usług
profesjonalistów

Design Of Beauty to nowoczesny, klimatyczny gabinet, oferujący usługi na najwyższym poziomie. To miejsce, gdzie bezkompromisowo stawiamy na profesjonalizm, higienę i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Cechuje nas niezaspokojona chęć podnoszenia kwalifikacji, dlatego nie stoimy w miejscu, często uczestniczymy w szkoleniach i rozwijamy się, by móc w pełni zaspokoić Twoje potrzeby.